Paslaugos

Rūpinkitės savo oda

Mikroadatinė terapija

Ši procedūra padeda atkurti ir pagerinti odos tekstūrą, padarant mikro kanalus odoje, naudojant mažas adatėles, skatinančias natūralius odos atsinaujinimo mechanizmus. Po procedūros oda atrodys lygesnė, skaistesnė bei jaunesnė.

Skaityti daugiau

Mechaninis – giluminis veido odos valymas (valymo būdai parenkami individualiai)

Tai – viena populiariausių procedūrų. Nuo mechaninio veido valymo prasideda kelias link švarios ir gražios odos. Šią procedūrą rekomenduojama atlikti ypač riebios/mišrios odos savininkams, tinkama įvairaus amžiaus grupėms, tiek vyrams, tiek moterims.

Skaityti daugiau

Nugaros valymas

Rūpintis reikia ne tik savo veido, bet viso kūno oda – juk tai didžiausias žmogaus kūne esantis organas! Nugaros valymas – tai procedūra, skirta problematiškai nugaros odai gydyti. Po valymo oda natūraliai atsinaujina, tampa skaistesnė.

Skaityti daugiau

„SKEYNDOR“ procedūros

„SKEYNDOR“ yra profesionali ispaniška kosmetika, skirta tiek įvairioms procedūroms, tiek naudojimui namuose. Visų tipų raukšles koreguojanti CORRECTIVE procedūra. CORRECTIVE procedūra inspiruota trijų estetinės medicinos technikų – pylingo, botokso bei užpildų.

Skaityti daugiau

„SOTHYS“ drėkinamoji procedūra

Ši procedūra skirta intensyviam odos drėkinimui ir tobulam pojūčiui. SOTHYS pasirūpino, kad atliekant procedūrą pajaustumėte tvirtą techninės pažangos ir jutiminių malonumų sąjungą, kuri apima ypač švelnias tekstūras bei aukščiausios kokybės veikliąsias medžiagas.

Skaityti daugiau

„Filorga“ krioterapija (šalčio terapija)

Krioterapija atliekama, naudojant specialų kompanijos „Filorga“ prietaisą bei kosmetiką. Procedūros metu, oda paveikiama iki 18°C laipsnių šalčiu, ji neskausminga, o rezultatai matomi iš karto. Krioterapija (dar vadinama krioplastika) yra modernus senėjimo požymių korekcijos metodas, gerinantis odos pralaidumą ir užtikrinantis veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius panaudojant šaltį. Kaip atliekama krioterapija?

Skaityti daugiau

Karboksiterapija

Ši veido kaukė gali būti įkomponuojama į visas procedūras kaip papildoma priemonė norint pasiekti maksimalų rezultatą. Karboksiterapija (Carboxy CO2 Combo) – viena moderniausių šiuolaikinės kosmetologijos procedūrų. Ji itin efektyvi ir saugi bei puikiai tinkanti visiems odos tipams ir įvairaus amžiaus žmonėms.

Skaityti daugiau

Rūgštinės procedūros su dermatologine „NOON Aesthetics“ kosmetika

Tai gydomoji, stipri priešraukšlinė procedūra. Ši procedūra gali būti atliekama vieną kartą arba atliekamas kursas, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas. „NOON Aesthetics“ pateikia sprendimą odos priežiūros priemonių srityje – aukštos rūgščių koncentracijos ne tik profesionaliose procedūrose, bet ir namų naudojimo priemonėse.

Skaityti daugiau