Paslaugos

Rūpinkitės savo oda

Mechaninis – giluminis veido odos valymas vėsiuoju brinkinimo metodu

Ko gero populiariausia ir svarbiausia procedūra, nuo kurios prasideda kelias švarios ir sveikos odos link. Tai beveik 2 val. trukmės procedūra, kurios metu oda ne tik giliai išvaloma, tačiau puikiai drėkinama, atgaivinama.

Skaityti daugiau

Nugaros valymas

Rūpintis reikia ne tik savo veido, bet viso kūno oda  – juk tai didžiausias žmogaus kūne esantis organas! Nugaros valymas – tai procedūra, skirta problematiškai nugaros odai  gydyti. Po valymo oda natūraliai atsinaujina, tampa skaistesnė.

Skaityti daugiau

“SKEYNDOR” procedūros

SKEYNDOR yra profesionali ispaniška kosmetika, skirta tiek įvairioms procedūroms, tiek naudojimui namuose. Įsigyti specialiai jums pritaikytos SKEYNDOR kosmetikos galite „Sigitos grožio namuose“, adresu Klaipėdos g. 25, Gargžduose. Na, o profesionalias SKEYNDOR procedūras atlieku savo kosmetologiniame kabinete. Kokios procedūros atliekamos?

Skaityti daugiau

“SOTHYS” drėkinamoji procedūra

Ši procedūra skirta intensyviam odos drėkinimui ir tobulam pojūčiui. SOTHYS pasirūpino, kad atliekant procedūrą pajaustumėte tvirtą techninės pažangos ir jutiminių malonumų sąjungą, kuri apima ypač švelnias tekstūras bei aukščiausios kokybės veikliąsias medžiagas:

Skaityti daugiau

“FILORGA” krioterapija (šalčio terapija)

Krioterapija atliekama, naudojant specialų kompanijos „Filorga“ prietaisą bei kosmetiką. Procedūros metu, oda paveikiama iki 18°C laipsnių šalčiu, ji neskausminga, o rezultatai matomi iš karto. Krioterapija (dar vadinama krioplastika) yra modernus senėjimo požymių korekcijos metodas, gerinantis odos pralaidumą ir užtikrinantis veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius panaudojant šaltį.  Kaip atliekama kriterapija?

Skaityti daugiau

Skeyndor Power Retinol

Power Retinol procedūra yra atliekama naudojant profesionalią SKEYNDOR kosmetikos liniją su retinoliu. Ši kosmetika yra prisotinta vitaminu A, kuris atsako už mūsų regėjimą, augimą, kaulų ir dantų būklę, nervų sistemos veiklą, imunitetą ir reprodukciją.

Skaityti daugiau

Skeyndor Power Oxygen

Power Oxygen procedūra yra atliekama naudojant profesionalią SKEYNDOR kosmetiką, kurios veikliosios medžiagos, padeda odą prisotinti deguonies, atgaivinant jos gyvybingumą ir suteikiant apsaugą nuo aplinkos taršos žaligo poveikio, ir streso.

Skaityti daugiau

Karboksiterapija

Karboksiterapija (Carboxy CO2 Combo) – viena moderniausių šiuolaikinės kosmetologijos procedūrų. Ji itin efektyvi ir saugi puikiai tinkanti visiems odos tipams ir įvairaus amžiaus žmonėms. Ši procedūra padės išspręsti pagrindinės odos estetikos problemas bei paskatinti kolageno gamybą ir palaikyti odos drėgmės balansą.

Skaityti daugiau

pH formula rūgšties procedūra

pH formula procedūra padeda pasiekti akivaizdžių rezultatų jau po pirmo karto. Tai ypač efektyvi technologija plačiai taikoma kosmetologijos srityje, siekiant normalizuoti probleminę odą (pvz. žymiai sumažinti aknę, odos pigmentaciją, raudonį irk t.).

Skaityti daugiau

“SKEYNDOR” beadatinė mezoterapija

Tubūt esate girdėję apie mezoterapiją, bet kas tai ya iš tiesų? Taigi pristatau technologiją be galo reikalingą šaltuoju sezonu Jūsų odai – MESOCIENCE. Tai Skeyndor beadatinės mezoterapijos aparatas. Jame suderintos 4 skirtingai odą veikiančios srovės: Aktyvuojanti – atveria odos poros, praplečia kapiliarus, palengvina aktyvių medžiagų patekimą. Hidroelektroforezė – srovė stumianti mažas molekules per tarpląstelinę matricą gilyn. Elektroporacija – veda tiek stambias tiek smulkias mokelules per ląstelės membraną.

Skaityti daugiau

Kombinuojamas veido odos valymas ultragarso aparatu ir mechaninis valymas

Ši procedūra itin veiksminga, neinvazinė ir saugi, rekomenduojama, siekiant atlikti giluminį odos valymą, atveriant odos poras ir išvalant riebalų bei nešvarumų perteklių.

Skaityti daugiau

Veido valymas, kombinuojant karboksiterapijos kaukę ir mechaninį veido valymą

Ši procedūra atliekama naudojant karboksiterapijos kaukę, kuri fiziologiškai padeda giliuosius odos audinius prisotinti deguonies ir efktyviai pašalinti juose susikaupusius toksinus ir šlakus.

Skaityti daugiau

Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar
- Laisvos dienos
 
- Užimtos dienos
 
- Rezervuotos dienos