„SKEYNDOR“ procedūros

Visų tipų raukšles koreguojanti CORRECTIVE procedūra. CORRECTIVE procedūra įkvėpta trijų estetinės medicinos technikų – pilingo, botokso bei užpildų. Joje naudojama pažangiausia dronų technologija tikslingai į odą įvedanti aktyvias medžiagas – biomimetinius peptidus, augalinius koncentratus bei kitus aktyvius ingredientus. Ši procedūra skirta stimuliuoti natūralius odos mechanizmus ir atkurti odos putlumą bei sumažinti visų tipų raukšles. 

Odos tipas: rekomenduojama odai, turinčiai gilias raukšles ir veido išraiškos linijas bei senstančiai odai.

Privalumai: tarpusavyje suderintos skirtingos technikos bei medžiagos atpalaiduoja odos mikrosusitraukimus ir išlygina gilias raukšles.

Ši procedūra rekomenduojama nuo 40 metų.

 

Odos stangrinimo programa GLOBAL LIFT. Veidą remodeliuojanti GLOBAL LIFT programa kovoja su odos glebimu, stimuliuoja stangrumo atkūrimą. Padeda atgauti bendrą odos gyvybingumą bei aiškesnius veido kontūrus.

Odos tipas: rekomenduojama suglebusiai ir pirmalaikio senėjimo paveiktai odai.

Privalumai: nuo senėjimo sauganti linija „Global“ paryškina veido bruožus: atkuria formos pilnumą ir sušvelnina pagurklį esant brandžiai odai.

Ši procedūra rekomenduojama nuo 40 metų.

Atkuriamoji procedūra POWER RETINOL. Retinolis – vienas iš efektyviausių ingredientų, kovojančių su visais senėjimo požymiais: nevientisa spalva, raukšlėmis, odos paviršiaus nelygumais, fotosenėjimu. POWER RETINOL procedūra efektyviai atjaunina odą. O tam, kad išsaugotumėte savo jaunystę ir sustabdytumėte odos senėjimo požymius, rekomenduoju rinktis visą šios procedūros kursą. Tada galėsite pajusti tikrą retinolio efektą ir stebuklingą poveikį.

Odos tipas: sustorėjusi oda su išsiplėtusiomis poromis arba fotosenėjimo paveiktai odai.

Privalumai: atjaunina senėjimo paveiktą arba saulės pažeistą odą, pagerina odos paviršių ir sušvelnina raukšles.

Ši procedūra rekomenduojama nuo 30 metų.

 

„SKEYNDOR“ beadatinė mezoterapija. Turbūt esate girdėję apie mezoterapiją, bet kas tai yra iš tiesų? Pristatau technologiją be galo reikalingą šaltuoju sezonu Jūsų odai – MESOCIENCE. Tai „SKEYNDOR“ beadatinės mezoterapijos aparatas. Jame suderintos 4 skirtingai odą veikiančios srovės: aktyvuojanti – atveria odos poras, praplečia kapiliarus, palengvina aktyvių medžiagų patekimą į ją. Hidroelektroforezė – srovė stumianti mažas molekules per tarpląstelinę matricą gilyn. Elektroporacija – veda tiek stambias, tiek smulkias molekules per ląstelės membraną. Visos aktyvios medžiagos pasiekia epidermio dermos barjerą. Krio – saugus šaltis yra iki -6, kuris tonizuoja elektroporacijos apdorotus audinius, siaurina kraujagysles, užtikrina procedūros rezultatą.

 

Naudojant elektroporaciją ir krio kartu, užtikrinama iki 80 % aktyvių medžiagų patekimo ir išsilaikymo odoje! Elektroporacijos aparatu tiesiai į ląstelę įvedamos veikliosios medžiagos. Tai nebus taip efektyvu jeigu veikliosios medžiagos yra įvedamos rankomis masažuojant veidą, nes veikliosios medžiagos ir elementai lieka ant odos paviršiaus. Tuo metu naudojantis elektroporacijos aparatu pasiekiamas efektyvesnis rezultatas, dėl odos prisotinimo medžiagomis, nes jos įvedamos į giliuosius odos sluoksnius. Būtent tai ir yra tikrasis atjauninantis “eleksyras” Jūsų veido odai – vadinama mezoterapija. Ši procedūra rekomenduojama brandesnės odos savininkams.

 

Visos procedūros atliekamos tik su individualiai parinktomis priemonėmis. Procedūrų trukmę bei kainas galite rasti kainoraštyje.