Karboksiterapija

Ši veido kaukė gali būti įkomponuojama į visas procedūras kaip papildoma priemonė norint pasiekti maksimalų rezultatą. 

 

Karboksiterapija (Carboxy CO2 Combo) – viena moderniausių šiuolaikinės kosmetologijos procedūrų. Ji itin efektyvi ir saugi bei puikiai tinkanti visiems odos tipams ir įvairaus amžiaus žmonėms. Ši veido kaukė padės išspręsti pagrindinės odos estetikos problemas bei paskatinti kolageno gamybą ir palaikyti odos drėgmės balansą.

 

Ši kaukė itin veiksmingai padeda kovoti su priešlaikinio senėjimo procesais. Veiksmingai padeda sumažinti gilių ir smulkių raukšlelių mažinimą, didina odos elastingumą ir gerina jos tonusą. Taip pat ši kaukė gerina patamsėjusių ir paburkusių paakių odos būklę ir koreguoja veido kontūrus, itin efektyviai sutraukia išsiplėtusias poras ir mažina aknės randelius.

 

Karboksiterapija greitai ir efektyviai stangrina odą. Pastebimus rezultatus matysite jau po pirmos procedūros. Ją atlikus yra skatinama odos regeneracija ir intensyviai drėkinamas epidermio sluoksnis. Veido kaukė padeda stimuliuoti odos imuninį aktyvumą bei žymiai pagerina odos spalvą ir tekstūrą.

 

Kosmetologijoje ši veido kaukė yra labai vertinama dėl odos skaistinimo efekto, išsiplėtusių porų valymo efektyvumo bei galimybės normalizuoti riebalinių liaukų veiklą bei užkirsti kelią spuogams.