Karboksiterapija

Karboksiterapija (Carboxy CO2 Combo) – viena moderniausių šiuolaikinės kosmetologijos procedūrų. Ji itin efektyvi ir saugi puikiai tinkanti visiems odos tipams ir įvairaus amžiaus žmonėms. Ši procedūra padės išspręsti pagrindinės odos estetikos problemas bei paskatinti kolageno gamybą ir palaikyti odos drėgmės balansą. Karboksiterapijos metu, anglies dvideginis per odos ląsteles veikia audinių kraujotaką, pašalina uždegiminius židinius, padeda pašalinti perteklinį vandens kiekį. Taip pat suaktyvėjusi kolageno gamyba padeda pertvarkyti netvarkingai išsidėsčiusias jungiamojo audinio skaidulas, tirpdo riebalus, gerina kraujo ir limfos apytaką, kas padeda žymiai sumažinti paburkimus, dailinti veido kontūrus.

Neinvazinė karboksiterapija padeda intensyviai atjauninti odą. Procedūros metu naudojamos kosmetinės priemonės, kurių sudėtyje yra CO2 (anglies dioksido), kuris patekęs į odą pagerina deguonies patekimą į kraują. Audinių ląstelėse suaktyvėja kvėpavimas, kuris itin efektyviai padeda vykti jų regeneracijos procesams bei medžiagų apykaitai.

Profesionaliai atliekant karboksiterapijos procedūrą yra padidinamas deguonies srautas, kuris patekęs į audinius iš jų padeda efektyviai pašalinti šlakus ir toksinus. Taip pat po šios procedūros žymiai pagerėja kraujo ir limfos apytaką. Būtent karboksiterapija padeda suaktyvinti ląstelių metabolizmą ir mikrocirkuliaciją bei stimuliuoti ląstelių energiją, aktyvinant fibroblastus, atsakingus už kolageno skaidulų atsinaujinimą.

Ši procedūra itin veiksmingai padeda kovoti su priešlaikinio senėjimo procesais. Veiksmingai padeda sumažinti gilių ir smulkių raukšlelių mažinimą, didina odos elastingumą ir gerina jos tonusą. Taip pat ši procedūra gerina patamsėjusių ir paburkusių paakių odos būklę ir koreguoja veido kontūrus, itin efektyviai sutraukia išsiplėtusias poras ir mažina aknės randelius.

Karboksiterapija greitai ir efektyviai stangrina odą. Pastebimus rezultatus matysite jau po pirmos procedūros. Ją atlikus yra skatinama odos regeneracija ir intensyviai drėkinamas epidermio sluoksnis. Tai itin aktualu, norint sukurti antioksidacinę apsaugą, ypač jei oda yra pažeista saulės ar ultravioletinių spindulių. Procedūra padeda stimuliuoti odos imuninį aktyvumą bei žymiai pagerina odos spalvą ir tekstūrą. Itin veiksmingai apsaugo nuo kuperozės (odos kraujotakos sutrikimo, kai išryškėja raudoni kraujagyslių kapiliarai) grėsmės.

Kosmetologijoje ši procedūra yra labai vertinama dėl odos skaistinimo efekto, išsiplėtusių porų valymo efektyvumo bei galimybės normalizuoti riebalinių liaukų veiklą bei užkirsti kelią spuogams. Tam, kad rezultatai būtų ilgalaikiai, rekomenduojama atlikti 4-6 procedūrų kursą.

Reikalingų procedūrų skaičių optimaliems rezultatams pasiekti galima nustatyti individualiai įvertinus odos būklę. Rekomenduojama po karboksiterapijos atlikti palaikomąsias procedūras, kurios padės teigiamais odos pokyčiais džiaugtis ilgesnį laiką.

Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar
- Laisvos dienos
 
- Užimtos dienos
 
- Rezervuotos dienos