Apie mane

Aš esu Sigita Černeckytė – estetinės ir medicininės krypties kvalifikuota kosmetologė. Nuo vaikystės svajojau apie kosmetologės darbą ir atkakliai to siekiau iki pat šios svajonės įgyvendinimo. Džiaugiuosi galėdama dirbti mylimą darbą bei nuolatos tobulėti savo klientų labui.

 

Esu diplomuota kosmetologė, turinti aukštąjį medicininį universitetinį išsilavinimą. Kosmetologijos srityje dirbu nuo 2014 metų. Nuolatos tobulinu savo žinias įvairiuose seminaruose bei mokymuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje anglų ir rusų kalbomis. 4 kartus dalyvavau „SKEYNDOR“ mokymuose Ispanijoje.

 

Mano specializacija – priešraukšlinės, estetinės bei medicininės procedūros. Dirbu tik su profesionalia ir patikima kosmetika: „SKEYNDOR“, „Filorga“, „NOON Aesthetics“, „DMK (Danné Montague-King)“  bei Anna Lotan kosmetika.

 

Kiekvienas klientas yra unikalus, todėl stengiuosi Jūsų vizito metu išsiaiškinti Jūsų poreikius, kylančias problemas, odos tipą bei būklę. Tik tuomet Jums galiu pasiūlyti tinkamiausias procedūras, priemones bei gydymo eigos planą.

 

Stengiuosi, kad klientas vizito metu pažintų savo odą ir tolesnį gydymą tęstų ne tik kosmetologijos kabinete, bet ir namuose, nes tik tuomet bus pasiektas ilgalaikis, maksimalus rezultatas. Individualiai kiekvienam klientui galiu sudaryti procedūrų paketą ir namų naudojimui pritaikytas kosmetologijos priemones bei taip pat konsultuoju įvairiais odos priežiūros klausimais.

 

Susisiekime ir atraskime Jūsų odai tinkamiausias procedūras ir priemones!