Veido valymas, kombinuojant karboksiterapijos kaukę ir mechaninį veido valymą

Ši procedūra atliekama naudojant karboksiterapijos kaukę, kuri fiziologiškai padeda giliuosius odos audinius prisotinti deguonies ir efktyviai pašalinti juose susikaupusius toksinus ir šlakus. Tai itin pagerina kraujo ir limfos apytaką. Karboksiterapijos kaukė pagerina kolageno gamybą ir žymiai atjaunina odą. Taip pat oda gaudama daugiau deguonies, pasisavina veikliąsias maistines medžiagas. Pagerėja odos elastingumas ir tonusas, atstatoma pažeista oda ir subalansuojama jos drėgmė.

Po šios procedūros yra atliekamas mechaninis veido valymas, padedantis išvalyti odos neišvarumus, ją išlyginti ir sugrąžinti skaistumą. Valant mechaniškai, oda yra nušveičiama, pašalinamos negyvos odos ląstelės. Specialiomis kosmetologinėmis priemonės yra suminkštinama oda ir švelniai mechaniškai išspaudžiami giluminiai spuogai ir inkštirai. Po to veidas yra papildomai valomas ir naudojamos priemonės, padedančios sutraukti poras.

Mechaninis veido valymas kombinuojamas su karboksiterapine kauke padeda išties veiksmingai pagerinti veido odos būklę, detoksikuojant, stangrinant ir sugrąžinant natūralią veido spalvą. Jei skundžiatės problematiška oda, rekomenduojama atlikti ne vieną, o 3-4 odos valymo procedūras kas keletą savaičių.

Keletą dienų po šios veido odos valymo procedūros gali būti paraudusi ir jautresnė, todėl rekomenduojama iškart po procedūros nenaudoti makiažo priemonių, galinčių sudirginti odą. Taip pat reiktų vengti tiesioginių saulės spindulių ir temperatūrų skirtumo. Todėl reiktų atsižvelgti į individualias kosmetologės rekomendacijas, kaip reikėtų teisingai prižiūrėti veido odą namų sąlygomis. Tada galėsite ilgiau džiaugtis nepriekaištingą išvaizda ir švaria oda.

Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar
- Laisvos dienos
 
- Užimtos dienos
 
- Rezervuotos dienos