Rūgštinės procedūros su „NOON Aesthetics“ kosmetika

Tai gydomoji, stipri priešraukšlinė procedūra. Ši procedūra gali būti atliekama vieną kartą arba atliekamas kursas, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas. „NOON Aesthetics“ pateikia sprendimą odos priežiūros priemonių srityje – aukštos rūgščių koncentracijos ne tik profesionaliose procedūrose, bet ir namų naudojimo priemonėse. Dėka inovatyvaus veikliųjų medžiagų mišinio DermShield™, kompanijos „NOON Aesthetics“ kuriamų produktų sudėtyje yra itin aukštos rūgščių koncentracijos, nesukeliančios jokių odos sudirgimų! „NOON Aesthetics“ priemonės efektyvios mažinant įvairių tipų raukšles, hiperpigmentines dėmes, apsaugo nuo saulės žalos, odos elastingumo sumažėjimo bei slopina suaktyvėjusią saborėją.

 

„NOON Aesthetics“ dermatologinė kosmetika su DermShield™ technologija, kartu su nepriekaištingai parinktomis veikliosiomis medžiagomis ir preciziškas tikslių koncentracijų laikymasis leidžia mėgautis įspūdingais rezultatais, kokius tik galima pasiekti odos priežiūros srityje šiomis dienomis.

„NOON Aesthetics“ naudojamos rūgštys: Džesnerio rūgšties tirpalas (salicilas, pieno ir citrinos rūgštys), nanopilingas su piruvine rūgštimi, nanopilingas su glikolio rūgštimi ir nanopilingas su salicilo rūgštimi.

 

Procedūros metu naudojamas elektroporacijos aparatas. Šiuo aparatu tiesiai į ląstelę įvedamos veikliosios medžiagos. Tai nebus efektyvu jeigu veikliosios medžiagos įvedamos rankomis masažuojant veidą, nes veikliosios medžiagos ir elementai lieka ant odos paviršiaus. Tuo metu naudojantis elektroporacijos aparatu pasiekiamas efektyvesnis rezultatas, dėl odos prisotinimo veikliosiomis medžiagomis, nes jie įvedami į giliuosius odos sluoksnius. Rūgštis suderinama su šiuolaikinėmis, inovatyviomis technologijomis leidžia pasiekti maksimaliausią rezultatą.

 

Rūgšties koncentracija parenkama individualiai kiekvienam klientui.