Skeyndor Power Retinol

Neveltui retinolis laikomas jaunystės eliksyru, nes jo dėka atkuriamas odos drėgnumas, tolygumas ir spalva. Taip pristabdomas senėjimo procesas ir stimuliuojama kolageno gamyba, kuri ypač svarbi mūsų nepriekaištingai odos būklei.

Power Retinol procedūra yra atliekama naudojant profesionalią SKEYNDOR kosmetikos liniją su retinoliu. Ši kosmetika yra prisotinta vitaminu A, kuris atsako už mūsų regėjimą, augimą, kaulų ir dantų būklę, nervų sistemos veiklą, imunitetą ir reprodukciją. Kosmetologijos srityje jis yra vertinamas kaip itin veiksmingas antioksidantas, apsaugantis nuo senėjimo ir nuo organizmą pažeidžiančių laisvųjų radikalų poveikio. Esant šio vitamino trūkumui ima lūžinėti nagai, blizgesį praranda plaukai, išblykšta ir pradeda pleiskanoti oda, atsiranda spuogai. Taip pat kankina nuovargis ir anemija. Atliekant Power Retinol procedūrą, atveriamos užsikišusios poros ir oda prisotinama vitaminu A ir jo dariniais, kurie skatina odos ląstelių apykaitą, mažina sebumo (aliejaus iš riebalinių liaukų) išsiskyrimą ir sustabdo senėjimo procesus.

Šios procedūros metu, retinolis veikia odos ląstelės branduolį, skatina jų aktyvumą, stiprina odos imunitetą ir gerina jos būklę. Ši procedūra yra itin efektyvi, nes naudojama didesnė retinolio koncentracija. Tačiau jei šią procedūrą atliekate pirmą kartą ir prieš tai niekada nenaudojote kosmetikos priemonių su retinoliu, reiktų odą praturtinti palaipsniui, taip bus išvengiama galimų odos sudirgimų.

Pagal jūsų odos tipą ir būklę, bus kruopščiai parenkamos kosmetinės priemonės, turinčios jums tinkąmą retinolio koncentraciją. Stipresnės koncentracijos priemonėse yra retinoninė rūgštis, o švelnesnės koncentracijos produktuose yra naudojamas retinilo acetatas ar retinilo palmitatas. Taigi reiktų reguliariai atlikti procedūrą ir po kurio laiko pajusite stebuklingą retinolio poveikį, skatinantį kolageno gamybą bei odos stangrumą.

Profilaktiškai atlikti Power Retinol procedūrą rekomenduojama atlikti nuo 25 metų, pastebėjus pirmuosius senėjimo požymius, žalingą aplinkos poveikį ar raukšleles. Procedūros metu, didelės koncentracijos retinolis prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius ir itin efektyviai veikia juos. Tai viena veiksmingiausių priemonių, kovojant prieš raukšles. Dažniausiai raukšlės atsiranda dėl odos išplonėjimo, o retinolis skatindamas ląsteles dalintis, padidina jūsų odos storį ir tuo pačiu skatina negyvų odos ląstelių sluoksnio atsinaujinimą. Taip pat retinolio pagalba yra tolygiai paskirstomas odos pigmentas, todėl veidas atrodo atsigavęs, “švytintis” ir pailsėjęs. Jūs galėsite pasirūpinti išblyškusia ar papilkėjusia oda ir džiaugtis savo natūralia veido spalva.

Rekomenduojama Power Retinol procedūrą atlikti keičiantis metų sezonams, dažnai šaltuoju metų laiku, oda išsausėja ir praranda savo spindesį. Taip pat temperatūrų kaita, sausas oras neigiamai veikia mūsų odos būklę.

Power Retinol procedūra padės ne tik palepinti save, bet ir pamaitinti išsausėjusią, pavargusią odą, ją atgaivinti, paskaistinti ir džiaugtis puikiu atvaizdu veidrodyje. O tam, kad išsaugotumėte savo jaunystę ir sustabdytumėte odos senėjimo požymius, rekomenduojame rinktis visą šios procedūros kursą, tada galėsite pajusti tikrą retinolio efektą ir stebuklingą poveikį.

Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar
- Laisvos dienos
 
- Užimtos dienos
 
- Rezervuotos dienos