Skeyndor Power Oxygen

Power Oxygen procedūra yra atliekama naudojant profesionalią SKEYNDOR kosmetiką, kurios veikliosios medžiagos, padeda odą prisotinti deguonies, atgaivinant jos gyvybingumą ir suteikiant apsaugą nuo aplinkos taršos žaligo poveikio, ir streso.

Ši procedūra padeda detoksikuoti išvargintą bei problematišką odą, ją išvalyti ir prisotinti antioksidacinių veikliųjų medžiagų, padedančių odai lengviau pasisavinti deguonį. Power Oxygen procedūra itin tinka norint atstatyti odos elastingumą, nes jos dėka yra akivaizdžiai pagerinamas odos ląstelių aprūpinimas deguonimi ir padidinamas baltųjų kraujo kūnelių skaičius. Taip pat gerinama kraujotaka, deguonies pasisavinimas, atkuriama apsauginės odos funkcija, nes deguonis padeda audinius geriau aprūpinti krauju.

Deguonis yra gyvybiškai svarbus medžiagų apykaitai ir oksidacijai, kai maistinės medžiagos virsta energija. Jis dalyvauja įvairiose organizmo cheminėse reakcijose bei oksidacijos procesuose, kai išardomos toksinės ląstelės ir pašalinamos iš organizmo. Deguonis kraujyje jungiasi su kraujo ir kitomis organizmo skysčių ląstelėmis, taip stimuliuoja antioksidantų gamybą. Susijungęs su eritrocitais padeda audinių ląsteles aprūpinti deguonimi. Taip pat stimuliuoja imuninę sistemą bei slopina infekcines reakcijas. Jo dėka yra skatinamas odos ląstelių atsinaujinimas, dalijimasis ir augimas. Deguonies trūkumas sukelia galvos skausmus, mieguistumą. Taip pat neigiamai veikia ir mūsų odą, kuri praranda natūralią spalvą ir sveiką išvaizdą, dėl to greitėja senėjimo procesai.

Power Oxygen procedūra, padeda deguonimi prisotinti giliuosius odos sluoksnius, o tai akivaizdžiai padeda regeneruoti ir atjauninti jūsų odą. Paviršinis jos sluoksnis tampa lygesnis, suaktyvėja bendras odos tonusas, pašviesėja spalva. Deguonis valo kraują, stiprina imunitetą, reguliuoja medžiagų apykaitą, taip pat gerina miegą ir virškinimą.

Profilaktiškai atliekama Power Oxygen procedūra raminamai veikia ne tik odą, bet ir jūsų mintis, veiksmingai malšina įtampą. Kosmetologijoje deguonis yra gerai žinomas kaip antioksidantas, gerinantis kraujotaką ir veiksmingai pagreitinantis ląstelių apykaitos procesus.

Atliekant Power Oxygen procedūrą, deguonies pagalba yra pašalinami toksinai ir atkuriamas jungiamasis audinys bei stiprinami kapiliarai. Taigi oda yra ne tik maitinama, regeneruojama, bet ir atgaivinama bei tonizuojama. Praturtinant odą deguonimi, oda lengviau įsisavina senėjimą stabdančias medžiagas. Jau po pirmos Power Oxygen procedūros jūsų oda atrodys jaunesnė ir skaistesnė. Probleminė oda bus pastebimai atnaujinama ir nuraminama, išlaikant nuolatinės drėgmės balansą ir užkertant kelią galimoms odos problemoms. Taip pat ši procedūra sumažina smulkias raukšleles, oda tampa stangresnė, todėl išryškėja veido kontūrai.

Ši procedūra yra tinkama kiekvienam odos tipui, nes puikiai valo, detoksikuoja ir papildo odą deguonimi. Taip pat sutraukia poras, suteikia švytėjimo ir reguliuoja odos riebalų išsiskyrimą. Po šios procedūros jausitės pailsėję ir žvalūs.