Kombinuojamas veido odos valymas ultragarso aparatu ir mechaninis valymas

Ši procedūra itin veiksminga, neinvazinė ir saugi, rekomenduojama, siekiant atlikti giluminį odos valymą, atveriant odos poras ir išvalant riebalų bei nešvarumų perteklių. Ultragarso bangų pagalba yra atliekamas negyvų odos ląstelių atsluoksniavimas ir mikromasažas, gerinantis kraujo ir limfos apytaką bei aprūpinantis odos ląsteles deguonimi.

Odos valymas ultragarso aparatu padeda paruošti veidą sekančiai odos puoselėjimo procedūrai ar mechaniniam valymui. Šios procedūros metu yra pašalinamas suragėjusių odos ląstelių sluoksnis, nešvarumai, prakaito ar makiažo likučiai. Taip pat pagerinama probleminės odos būklė. Po procedūros oda pastebimai tampa lengvesnė, skaistesnė, ilgai išlieka švaros ir gaivumo pojūtis.

Po šios procedūros yra atliekamas mechaninis veido valymas. Tai higieninė procedūra, kurios metu yra mechaniškai pašalinami odos nešvarumai (pvz. inkštirai ar giluminiai spuogai). Ši procedūra padeda sustabdyti odos uždegiminius procesus ir atstato riebalų išsikyrimo bei drėgmės balansą.

Profesionaliai atlikta kombinuojamo veido odos valymo ultragarso aparatu ir mechaninio valymo procedūra padeda dvigubai efektyviau užtikrinti sveikesnę odos būklę. Mechaninis veido valymas yra tinkamas visų tipų odai.

Procedūros metu, po odos brinkinimo, yra išspaudžiami giluminiai spuogai ir inkštirai. Po to oda nuvaloma šveitikliu, tonizuojama. Priklausomai  nuo odos problemos gali būti naudojama raminanti kaukė, padedanti giliai sudrėkinti odą ir sutraukti išsiplėtusias poras. Jau po pirmos procedūros rezultatas matomas iš karto – tai švari, skaistesnė ir lygesnė jūsų veido oda.

Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar
- Laisvos dienos
 
- Užimtos dienos
 
- Rezervuotos dienos