Nugaros valymas

Rūpintis reikia ne tik savo veido, bet viso kūno oda  – juk tai didžiausias žmogaus kūne esantis organas! Nugaros valymas – tai procedūra, skirta problematiškai nugaros odai  gydyti. Po valymo oda natūraliai atsinaujina, tampa skaistesnė.

Dažniausiai nugaros oda būna riebi. Visų blogybių šaltinis – riebalinės liaukos, išskiriančios odos riebalus ir nors riebalų išsiskyrimo procesas atrodo paprastas, jis gali sutrikti, o būtent tai skatina inkštirų atsiradimą. Pavyzdžiui, kai odos riebalų išsiskyrimas pernelyg padidėja arba mirusios odos ląstelės užkemša poras ir liaukų angas, odos riebalų tekėjimo tolygumas sutrinka. Poros yra užkemšamos ir tai skatina komedonų atsiradimą. Procedūros eiga :

  • Oda yra nuvaloma.
  • Atliekamas mechaninis šveitimas (pilingas).
  • Atliekamas rūgštinis pilingas su AHA rūgštimis (rūgštinis pilingas balansuoja riebalinių liaukų veiklą, išvalo susidariusius riebalinius kamščius, skatina spuogų, sukeltų bakterijų gijimą)
  • Atliekamas mechaninis valymas – pagal individualius poreikius, ypač atsargiai.
  • Atliekama darsonvalizacija – spuogų išdžiovinimas ir nuraminimas ozonu.
  • Dedama individualiai parinkta kaukė

Procedūra tinka įvairaus amžiaus žmonėms, tiek vyrams, tiek moterims. Ypač nugaros valymas naudingas paaugliams, kuriuos kankina jaunatviniai spuogai arba aknė. Visos priemonės procedūroms yra parenkamos individualiai.  

Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar
- Laisvos dienos
 
- Užimtos dienos
 
- Rezervuotos dienos