Mechaninis – giluminis veido odos valymas

Tai – viena populiariausių procedūrų. Nuo mechaninio veido valymo prasideda kelias link švarios ir gražios odos. 

 

Šią procedūrą rekomenduojama atlikti ypač riebios/mišrios odos savininkams, tinkama įvairaus amžiaus grupėms, tiek vyrams, tiek moterims. Visos priemonės procedūroms ir pačios procedūros yra parenkamos individualiai. 

 

Išskirtinumas – LED mėlynųjų spindulių lempa

Po veido valymo naudojama LED mėlynųjų spindulių lempa, kuri spinduliuoja priešbaktericidinius mėlynos spalvos spindulius. Mėlyna spalva skatina deguonies gamybą ir P.acnes bakterijų nykimą. Ši mėlynoji šviesa turi efektyvesnį baktericidinį poveikį negu UV spinduliai.

 

LED mėlynųjų spindulių lempa skirta acnės gydymui, odos imunitetui ir būklei gerinti, sudirgusios odos nuraminimui, veikliųjų medžiagų geresniam ir greitesniam pasisavinimui, herpes ir kitų odos ligų būklės gerinimui.

 

Kodėl reikia daryti veido valymą? Ir kodėl nereikia?

Būtinybė reguliariai valyti veido odą mechaniškai yra perdėta. Tokia procedūra visada traumuoja odą, kraujagysles ir riebalines liaukas, dėl to šios pradeda veikti gerokai aktyviau. Žinoma, apsieiti be mechaninio valymo galima toli gražu ne visada. Jeigu oda yra problematiška ir turi pūlinukų, juos reikia pašalinti. Mechaniniam valymui odą reikia paruošti. Kuo geriau ji paruošta, kuo labiau atvertos poros – tuo mažiau traumuojama oda.

Kombinuotas veido odos valymas derinant ultragarsinį (ultragarso aparatas) ir mechaninį valymą

 

Ši procedūra itin veiksminga, neinvazinė ir saugi, rekomenduojama, siekiant atlikti giluminį odos valymą, atveriant odos poras ir išvalant riebalų bei nešvarumų perteklių. Ultragarso bangų pagalba yra atliekamas negyvų odos ląstelių atsluoksniavimas ir mikromasažas, gerinantis kraujo ir limfos apytaką bei aprūpinantis odos ląsteles deguonimi.

 

Odos valymas ultragarso aparatu padeda paruošti veidą sekančiai odos puoselėjimo procedūrai ar mechaniniam valymui. Šios procedūros metu yra pašalinamas suragėjusių odos ląstelių sluoksnis, nešvarumai, prakaito ar makiažo likučiai. Taip pat pagerinama probleminės odos būklė. Po procedūros oda pastebimai tampa lengvesnė, skaistesnė, ilgai išlieka švaros ir gaivumo pojūtis.

 

Po šios procedūros yra atliekamas mechaninis veido valymas. Tai higieninė procedūra, kurios metu yra mechaniškai pašalinami odos nešvarumai (pvz. inkštirai ar giluminiai spuogai). Ši procedūra padeda sustabdyti odos uždegiminius procesus ir atstato riebalų išsikyrimo bei drėgmės balansą.

 

Profesionaliai atlikta kombinuojamo veido odos valymo ultragarso aparatu ir mechaninio valymo procedūra padeda dvigubai efektyviau užtikrinti sveikesnę odos būklę.

 

Mechaninis veido valymas kiekvienam klientui parenkamas individualiai pagal jo odos būklę bei tipą.

 

Jau po pirmos procedūros rezultatas matomas iš karto – tai švari, skaistesnė ir lygesnė jūsų veido oda.

 

Procedūros trukmė – iki 90 min.

Veido valymas, kombinuojant karboksiterapijos kaukę ir mechaninį veido valymą

 

Ši procedūra atliekama naudojant karboksiterapijos kaukę, kuri fiziologiškai padeda giliuosius odos audinius prisotinti deguonies ir efektyviai pašalinti juose susikaupusius toksinus ir šlakus. Tai itin pagerina kraujo ir limfos apytaką. Karboksiterapijos kaukė pagerina kolageno gamybą ir žymiai atjaunina odą. Taip pat oda gaudama daugiau deguonies, pasisavina veikliąsias maistines medžiagas. Pagerėja odos elastingumas ir tonusas, atstatoma pažeista oda ir subalansuojama jos drėgmė.

 

Po šios procedūros yra atliekamas ultragarsinis veido šveitimas ir mechaninis veido valymas, padedantis išvalyti odos nešvarumus, ją išlyginti ir sugrąžinti skaistumą. Po to veidas yra papildomai valomas ir naudojamos priemonės, padedančios sutraukti poras.

Mechaninis veido valymas kombinuojamas su karboksiterapine kauke padeda išties veiksmingai pagerinti veido odos būklę, detoksikuojant, stangrinant ir sugrąžinant natūralią veido spalvą.

 

Keletą dienų po šios veido odos valymo procedūros gali būti paraudusi ir jautresnė. Reiktų vengti tiesioginių saulės spindulių ir temperatūrų skirtumo. Todėl reiktų atsižvelgti į individualias kosmetologės rekomendacijas, kaip reikėtų teisingai prižiūrėti veido odą namų sąlygomis. Tada galėsite ilgiau džiaugtis nepriekaištinga išvaizda ir švaria oda.

 

Procedūros trukmė – iki 90 min.

Rūgštinis-mechaninis veido odos valymas

 

Rūgštinis-mechaninis veido odos valymas atliekamas veikiant odos paviršių koncentruota rūgštimi. Ši procedūra ženkliai pagerina odos būklę ir tekstūrą, skatina kolageno ir elastino sintezę, mažina spuogelius ir jų atsiradimą, pašalina negyvąsias odos ląsteles bei stimuliuoja odos ląstelių medžiagų apykaitą. Rūgštinis-mechaninis veido odos valymas skirtas riebiai, spuoguotai, porėtai, storai bei į aknę linkusiai odai. Šios procedūros dėka susiaurėja odos poros, mažinama aknė, spuogeliai ir randeliai likę po jų, pigmentinės dėmės ar odos patamsėjimai, smulkios, negilios raukšlelės.

 

Rūgšties tipas ir koncentracija parenkama individualiai atsižvelgiant į kiekvieno kliento odos būklę ir tipą.

 

Procedūros trukmė – iki 60 min.